lastetuse põhjus 10.02.04 / Loodusravi

Külastaja küsib:

Tere!

Käisin laparoskoopial, kus selgus, et munajuhad ja munasarjad on kahjustusteta, kuid kontrastaine emakast edasi ei lähe. Arst pakkus välja, et äkki on munasarjad emakapoolsetest otsadest kinni kasvanud või on tegu mingi krambiga. Mis Sina arvad, millega võib tegu olla ja kas selle probleemiga saab midagi ette võtta või jääb üle kunstlik viljastamine? Olen 30aastane naine, lapsi pole, üks varasem raseduse katkemine seljataga.

Arst vastas:

dr Vigala Sass

Sada erinevat asja - las uurivad ja kui uuringud tehtud, astuge meilt koos tulemustega läbi. saame ehk arstidele kaasa aidata.
sass