antitrombiin III defitsiit 22.09.03 / Loodusravi

Külastaja küsib:

Päikest!

Olen 26 a meesterahvas, arstid avastasid kunagi kui mul jalga tromb tekkis, et mul on kaasasündinud antitrombiin III defitsiit ning määrasid mulle marevani ravi elulõpuni. Küsin kas on ka mingeid alternatiive?

Tänud

Arst vastas:

dr Vigala Sass

on küll tugevad verevedeldajad taimeteedena, kuid siis peab täpselt diagnoosi ja haiguse geneesi teadma. sinu küsimuses see ei kajastu.
sass