vererõhk 26.08.03 / Loodusravi

Külastaja küsib:

Olen 32-aastane naine.Neli aastat tagasi tuvastati mul kilpnäärme alatalitlus.Hetkel on mu vererõhk 110/90.On see normaalne?Kui ei,siis mida ette võtta?Enesetunne on (eriti pilvise ilmaga) loid ja apaatne,õhtuks olen rampväsinunud.

Arst vastas:

dr Vigala Sass

konjak ja roheline tee igal hommikul. ja töö ajal kohvi+konjak. teised ei sobi! vererõhu tõstjad on mürgised. juurde on vaja aktiivset liigutamist. iga tund 10 min. kasvõi kohapeal kõndi.
sass