hormoonravimid 14.08.03 / Loodusravi

Külastaja küsib:

Tere!

Mida arvate, kas hormoonravimid võivad mõjuda hormoonide tasakaalustamise asemel hoopis vastupidi.
Endokrinoloog kirjutas mulle kaheks kuuks välja estrofemi ja duphastoni tablette. Hormoonid igaüks eraldi korras, aga üksteise suhtes natuke nihkes, östradiooli natuke liiga vähe (seetõttu on tsükkel väga ebaregulaarne ja juba üle kahe aasta proovinud tulemusteta rasestuda). Kas tasub proovida nende tablettidega?

Mari

Arst vastas:

dr Vigala Sass

päikest!
kui teaks täpsemalt analüüse, siis oskaks vastata. võiksite siit läbi astuda, annaksime omad rohud ka veel juurde, äkki õnnestub.
mehelt võiks sperma analüüsid ja üldse teie mõlemate analüüside vastused tuleks kaasa võtta.
helistage ja leppige ajas kokku -045-73128

Vaja oleks ka rohtude infolehte, me pole kõikid uute ravimitega üldse kursis. seal näeks toimeained jm. ära.
sass