Roospõletik 26.07.03 / Loodusravi

Külastaja küsib:

Olen naine nats üle viiekümne.Põen tihti roosi.Umbes 8 aastat tagasi esimene.siis kahel järgneval aastal kumbagil veel kord.Siis umbes 3 a. vahet ja kolm aastat tagasi hakkas juba väga tihti käima- vahelkaks korda kuus, siis kaks kolm kuud vahet ja jälle uuesti.Eelviimane kord oli eelmise aasta augustis, nüüd nädal tagasi jälle uuesti, kuigi lootsin, et ehk enam ei tulegi.Kokku olnud ca 15 korda.Viimased on olnud suhteliselt kerged, võrreldes esimestega.Raviks viimasel ajal Duraceff 500mg 2* päevas ja vaseliiniga õhukindlalt kinni mähitud.Terveks olen rohtudega saanud nädala kuni kuu ajaga küll, kuid mind huvitab seekord see, kas seda haigust on võimalik kuidagi ka vältida või ennetada.

Arst vastas:

dr Vigala Sass

Vabandan, te olete rääkinud roosist, aga millistes kohtades teil see tekib, pole juttu. täpsustage.
sass

Kas see arutelu oli kasulik?

Nõuanded teemal: Loodusravi

roospõletik

Tere.
60.a. mehel on teist aastat järjest jalal (põlvest allapoole, par. jalg) roospõletik. Raviks määrati Duracef 500mg 1kaps. 2 korda päevas. Olen veel peale pannud teelehti.
Kas on võimalik ...

Vastas dr Vigala Sass

päikest!
see on süvaveenide põletik. kasutage aescusan määret - apteegist, see on hobukastani ekstarktidel tehtud. te võite ka ise kastanimunadest tõmmist teha - korjake praegu noored võrsed ja pange ...

Loe edasi

streptokokk

Tere Sass!Minu emal on korduvalt roospõletik,mis lööb välja kõrva ümbruses.Tean,et selle põletiku põhjustajaks on streptokokki bakter.Kas on võimalik seda bakterit kuidagi vältida?Tänan.

Vastas dr Vigala Sass

ainult antibiootiline mitmekordne kuur - lisaks teha alati kohalik soojendus 20-30 min. nii 2-3 kuud - antibiootikumid küsida raviarstilt, anda mitmekordse löögina - vahe 2-3 nädalat, nii 4-5 korda. aga ...

Loe edasi


Vaata kõiki nõustamisi