rasused juuksed 15.05.03 / Loodusravi

Külastaja küsib:

olen 22 a tütarlaps. kuigi pesen pead iga hommik ja olen proovinud erinevaid shampoone muutub mu pea 6htuks rasvaseks. juuksed olid 6lgadeni ja l6ikasin poisipea, aga mure ikka endine. kuigi liiga soojalt riides ei käi ja üle keha ei higista.

mis seda p6hjustab. mida ette v6tta.

millised looduslikud vahendid aitaksid.

Arst vastas:

dr Vigala Sass

Päikest!
Hoidke poisipea ja see teeb teid kindlasti kaunimaks. Ärge muretsege, uurimused näitavad, et rasvasemad juuksed on alati vastupidavamad, s.t. ärge võtke looduslikku kaitset ära. Kõikidest juustest on 87-92% rasvaseid, seega te mahute massi sisse. Kõikidel loomadel, kel karvkate on oma kõõm ja elajaskond juustes. Puhas karv/juus on haigushell. Selleks, et ilus välja näha ei pea ennast ilusalt riidesse panema - igal ühel on kuskil keegi. Aga kui tahetakse nukuke olla, siis on ees pikk ja kurb elutee, kus rasvased juuksed on varsti 7-8. kohal.
Sass

Kas see arutelu oli kasulik?

Nõuanded teemal: Loodusravi

kiilaspäisus

Tere.Kuni viienda eluaastani kasvasid juuksed korralikult.Siis langesid juuksed välja,samuti kulmud ja ripsmed.Praegu olen 23aastene.Arstid on öelnud ,et juuksejuured on olemas,aga millegipärast ei tule ...

Vastas dr Vigala Sass

tulge konsultatsioonile. nii ei saa öelda.
45-73128

Loe edasi

hallid juuksed

Tere.

Olen 26 aastane naine ja mul on pruunid juuksed aga juuksed muutuvad juba halliks.
Ma ei ole enam nii pinge all kui varem kuid siiski juuksed ikkagi muutuvad halliks.
Kas ...

Vastas dr Vigala Sass

päikest!
Kiilaspead austa, halli kummarda - see on vanasõna. Võtke toonitud šampooniid appi. looduses on ka loodusvärve, aga šampooniga on lihtsam.
võib olla ka pärilik.
sass

Loe edasiVaata kõiki nõustamisi