LAPS HIGISTAB. 29.08.22 / Lasteneuroloogia

Külastaja küsib:

Tere!
Minu mure seisneb minu ca 2.5 aastase lapse higistamises. Magades on nägu ja pea läbimärjad, viimasel ajal ka keha. Peast-ninast on ta higistanud beebist peale.
Minu küsimus on, kas ma pean muretsema , nt laskma uurida südant/kopse vms või uskuma, et see lapse eripära?
Magades higistab ta iga ilmaga nii riides/riieteta, tekiga/tekita. Ärkvelolles hakkab ka peaaegu et iga liigutusega higistama.

Natuke nagu olen mures, samas ei oska edasi toimida. Perearstile kurdetud.
Uuritud maksa ja dvitamiini, need korras.

Arst vastas:

Anu Sööt

dr Anu Sööt

Laste neuroloog

Elite Erakliinik

Tere ja aitäh pöördumast,
soovitan pöörduda lastearsti vastuvõtule.
Lugupidamisega
Anu Sööt