Laps ei räägi. 02.06.06 / Lasteneuroloogia

Külastaja küsib:

Mu poeg on 2.7 astat vana. Teab umbes 30 sõnu, aga lausa ei ütle. Kui midagi tahab, saab ilusti seletada liikumisega või paar sõnadega. Hästi magab nii öösel, kui ka päeval, väga elurõõmustav ja sõbralik. Ilusti mängib ka ebatuttavaga lastedega liivakastis. Ta on väga adekvaatne, toob mina palun, teeb mida on vaja. Kas meil on probleem rääkimisega neuroloogiga seotud? Ja mida ma pean tegema selles situatsioonis? Suur tänu vastuse eest.

Arst vastas:

Anu Sööt

dr Anu Sööt

Laste neuroloog

Elite Erakliinik

Tere,
aitäh pöördumast! Soovitan pöörduda logopeedi vastuvõtule, et välja selgitada, kas kõne arenguga on üldse probleemi.
Lugupidamisega,
dr. Anu Sööt