pissimine 29.04.05 / Lasteneuroloogia

Külastaja küsib:

Olen Teid korra juba tülitanud seoses 9 a tüdruku püksipissimisega ja tahan nüüd küsida, et elame Tallinnas ja TÜK (kuhu Te soovitasite pöörduda)pole võimalik minna.Kuidas on sellise arsti ametinimetus ja kas on vajalik perearsti saatelehte või saan ise arstile aja kirja panna ja nn otse pöörduda?Aitäh.

Arst vastas:

Anu Sööt

dr Anu Sööt

Laste neuroloog

Elite Erakliinik

Tere,
peaksite pöörduma laste nefroloogi vastuvõtule. Vajalik on perearsti saatekiri.
Lugupidamisega,
dr. Anu Sööt