lasteneuroloogi külastus 27.04.04 / Lasteneuroloogia

Külastaja küsib:

Tere,
palun infot, kuidas on võimalik pääseda lasteneuroloogi vastuvõtule? Elan Tallinnas ja Lastehaigla järjekord on tänase päeva (27.04.) seisuga kuni 17.06., seega ligi kaks kuud.
Kahjuks ei kannata mure oodata. Ehk oskate soovitada mõnda head kolleegi? Tasulist kabinetti? Erakliinikut?
Lapse vanus on 3 aastat ja 1 kuu.
Tänades,

Piret

Arst vastas:

Anu Sööt

dr Anu Sööt

Laste neuroloog

Elite Erakliinik

Tere,
julgen Teile soovitada Tallinnas Pärnu mnt.48a asuvat ravikeskust Meedik, kus teisipäeviti konsulteerib lasteneuroloog dr. Valentin Sander.
Lugupidamisega,
dr. Anu Sööt