Laps väriseb, võppub peale ärkamist lühiajaliselt. 05.12.22 / Lasteneuroloogia

Külastaja küsib:

Oleme mures ja sooviksime nõu, kuhu peaksime põõrduma.
Lapsel on teinekord peale ärkamist värin, liigutused ei ole sujuvad, veetopsi kätte võttes käsi väriseb ja huuled. See kestab väga lühikest hetke. Teinekord on läbi une hetkeks võppumine(seda ei ole tihti, ega iga uinaku ajal) nagu unes näeks miskit ja ehmub.

Arst vastas:

Anu Sööt

dr Anu Sööt

Laste neuroloog

Elite Erakliinik

Tere ja aitäh pöördumast! Soovitan laste neuroloogi konsultatsiooni.
Parimat
Anu Sööt