Väike mügarik pea peal juuksepiiri lähedal 14.10.22 / Lasteneuroloogia

Külastaja küsib:

Tere. Mul on pea peal juuksepiiri lähedal, selline pisike nahast natuke kõrgem mügarik. Katsudes ei ole valus. Tähele panin seda mõned päevad tagasi.
Millega võib tegu olla ja kas on põhjust muretsemiseks?

Arst vastas:

Madis Veskimägi

dr Madis Veskimägi

Perearst

Tõstamaa Tervisekeskus

Tere !
Põhjuseid on mitmeid. Ma ei saa oletada, soovitan pöörduda oma perearsti vastuvõtule.

Head tervist soovides,
Madis Veskimägi