Beebi norsatused/röhatused/korisemised läbi une 28.07.22 / Lasteneuroloogia

Külastaja küsib:

Tere!

Meie kuuvanune beebipoiss teeb läbi une imelikke, kohati väga valjusid ja kaeblikke norskavaid-korisevaid häälitsusi. See ei sõltu tema asendist - üldjuhul magab oma pesas selili, aga ka turvahällis on samad hääled.
Liikuvas vankris tundub, et neid on vähem või pole peaaegu üldse - aga võib ka olla, et linnas kärutades lihtsalt ei kuule. Igal juhul magab ta vankris hästi, aga need häälitsused ei tundu teda ennast nii palju segavat, et ta ärkaks nende peale. Seega, kuigi kohati meenutavad nad lämbumishelisid, ei saa vist sellega tegu olla?

Lisan mõne video- ja helinäite.

Turvahällis: https://photos.app.goo.gl/GD1zzk4paW5M7gT69
Pesas (taustal susiseb valge müra masin): https://photos.app.goo.gl/M7etU9mvWrXJk5ZW6

Lisasin failina kirjale ka ühe helisalvestise teisipäeva ööst.

Arst vastas:

Anu Sööt

dr Anu Sööt

Laste neuroloog

Elite Erakliinik

Tere,
soovitan pöörduda lapsega kõrvaninakurguarsti vastuvõtule, et nende helide põhjusest aru saada.
Video ei avanenud.
Lugupidamisega
Anu Sööt