peavalu ja paha tunne kõhus 05.05.22 / Lasteneuroloogia

Külastaja küsib:

Tere

selline probleem,et käisime lapsega ükspäev ujumas ja kui koju hakkasime sõitma ütles,et tal kõhus paha. Läksime koju sõi ja siis ütles,et otsa eest valutab. Läks ülesse enda voodisse. Kuskil 5 minutit kestis kokku see valu otsa ees. Vahepeal andis järgi ja samal ajal kurtis,et kõhus paha tunne. Küsisin,et kas kõht valutab või ajab oksele siis ütles,et ei lihtsalt paha tunne. Jäi magama ja hommikul oli nagu ikka. Tal on selline asi juhtunud ka varem,. Ükskord jõululaupäeval ja tene kord enne enda sünnipäeva, eelneval õhtul .Kordagi pole oksendanud. Valuvaigistit ei vaja

Arst vastas:

Anu Sööt

dr Anu Sööt

Laste neuroloog

Elite Erakliinik

Tere,
aitäh küsimast. Tõenäoliselt on tegemist pingepeavaludega, mis selles vanuses on väga sagedased. Hoogude jätkumise puhul võiksite siiski perearstiga konsulteerida.
Lugupidamisega
Anu Sööt