Beebi väriseb kui endast väljas 05.03.22 / Lasteneuroloogia

Külastaja küsib:

Tere. Beebi väriseb kui läheb endast välja. Nt kui panna voodisse magama, aga ta ei taha. Seda olnud kokku kaks korda ja ühel korral olid sellised värinad, kui isa vottis kommi käest (mis oli küll paberi sees), aga pole otseselt mänguasi.
Laps sündinud 32+3 ndl. Areng muidu norm.

Arst vastas:

Anu Sööt

dr Anu Sööt

Laste neuroloog

Elite Erakliinik

Tere ja aitäh pöördumast!
Selle võib lugeda normaalseks reaktsiooniks. Muretsemiseks ei näe põhjust.
Lugupidamisega
Anu Sööt