Beebi tagasiheide 30.09.21 / Lasteneuroloogia

Külastaja küsib:

Tere!
Beebi 6-kuune, sööb rinnapiimaasendajat. Mure väga suure toidu tagasiheitega. Nimelt tuleb ka kaks tundi peale sööki toitu välja ja üpris suures koguses. Lisaks tekib tihtipeale selline okserefleks kus beebil tuleb toit poolde kurku ja laps läheb näost punaseks ja hakkab hääletult öökima. Sellisel viisil välja miskit ei tule aga see on väga häiriv nii minu kui lapse jaoks. Ei saa ju laps sel ajal hingata ja tekib siuke tunne nagu ta lämbuks.
Mida teha?
Laps saab 1 korra päevas püreed lisatoiduna. Ka see ei püsi 100% maos.

Arst vastas:

Anu Sööt

dr Anu Sööt

Laste neuroloog

Elite Erakliinik

Tere ja tänan pöördumast!
Ammendava vastuse oma probleemile saate laste gastroenteroloogilt.
Lugupidamisega
Anu Sööt