Beebi ei maga 23.09.21 / Lasteneuroloogia

Külastaja küsib:

Tere. Suur mure beebi magamatuse pärast. Beebi on 2,5 kuune. Tihti on päevi , kus beebi on üleval 10 tundi järjest. Näiteks päeval alates 14.30 kuni hommiku kella 5- ni. Saab rinnapiima ja vahest juurde ka rpa. Rpa on välja vahetatud allergilistele lastele mõeldud seguga, kuna ilmnes piima algu talumatus. See on kestnu juba kuu aega. Neuroloog on pakkunud välja vereproovi võtmise veenist, mis tundub väga hirmutav. Kas on põhjust väga muretsemiseks? On Teie juurde ka varem pöördutud sellise murega? Mis võiksid olla põhjused? Muretsev ema, jään ootama Teie vastust

Arst vastas:

Anu Sööt

dr Anu Sööt

Laste neuroloog

Elite Erakliinik

Tere ja aitäh pöördumast!
Lapse unetsükkel on alles kujunemisjärgus ning enamiklel beebidel pole ideaalne.Soovitan pöörduda rinnapiima nõustaja vastuvõtule. Toitmise probleemide parimaks lahendajaks on siiski perearst,
Lugupidamisega
Anu Sööt