Veider naermine 07.08.21 / Lasteneuroloogia

Külastaja küsib:

Tere! Lapsel on viimasel ajal sagenenud kummalise naeru episoodid. Kummaline on naer selles mõttes, et pole tema tavapärane naer, vaid kõlab võltsilt ning sellega kaasneb tihti põrandal püherdamine ja mingi fraasi kordamine. Pilk on normaalne, pole fikseerinud vms. Varem juhtus seda, kui oli üleväsinud, kuid nüüd ka muul ajal (aga mitte kunagi tänaval või mujal avalikus kohas). Suurt stressi ei tohiks lapsel olla. Võib see olla tähelepanupuudusest või on põhjust muretsemiseks?

Arst vastas:

Anu Sööt

dr Anu Sööt

Laste neuroloog

Elite Erakliinik

Tere ja aitäh küsimast! Tegemist võib olla tähelepanuvajadusega, aga siiski soovitaksin laste neuroloogi poole pöörduda.
Lugupidamisega
Anu Sööt