Poisslapse tegemised 14.06.21 / Lasteneuroloogia

Külastaja küsib:

Tere!
Loen siin teemasi, mis puudutavad mindki. Tegemist 1.5aatase poisslapsega. Ja muret tekitab jalgade ristamine?! Viin teemat mujale ja panen käe jalgade vahele.. tulutult! Küsimus, kas laps ei tohiks oma tegevust lõpuni viia?

Arst vastas:

Anu Sööt

dr Anu Sööt

Laste neuroloog

Elite Erakliinik

Tere!
Põhimõtteliselt võib kui Teie seda aktsepteerite. Mida rohkem teha lasete, seda sagedasemaks muutub ja muud, lapsele iseloomulikud huvid jäävad tahaplaanile. Soovitan siiski lapse tähelepanu sellelt tegevuselt ära viia. Seda peaks tegema järjekindlalt.
Lugupidamisega
Anu Sööt