5-kuuse beebi autistlikud tunnused 01.06.21 / Lasteneuroloogia

Külastaja küsib:

Tere!

Olen mures oma 5-kuuse poja pärast. Ta ei otsi ega taha eriti pilkkontakti, vahel õnnestub see temaga ehk 10sekundiks saavutada, kui rohkem näiteks naljakaid hääli teha, aga enamus aega vaatab ta hoopis ringi ja igale poole mujale, aga mitte ema/isa silma. Lisaks veel, ta küll vahel jutustab oma keeles, aga enamasti on see pigem vinguv hääl ja ta ei otsi vanemaga kontakti. Beebi füüsiline areng on väga hea. Kas tegu võib olla autistlike joontega? Olen mures!

Arst vastas:

Anu Sööt

dr Anu Sööt

Laste neuroloog

Elite Erakliinik

Tere ja aitäh pöördumast! Arvan, et muretsete üle ja lapse arengule hinnangu andmiseks on mul vajalik last näha. Ootan Teid vastuvõtule.
Lugupidamisega Anu Sööt