Lapse pea väriseb 14.11.19 / Lasteneuroloogia

Külastaja küsib:

Tere!
5-kuusel lapsel on mõned korrad pärast ärkamist pea nii tudisenud. Ühel korral värisesid ka käed ning üks kord on juhtunud nii ka öösel keset imetamist. See kestab max 2-3 minutit. Laps sellel hetkel vaatab ringi, reageerib rääkimisele. Pärast seda käitub tavapäraselt. Muidu on väga rõõmus laps, hästi arenenud(keerama hakkas 3,5 kuuselt, hetkel proovib roomata). Septembrist alates oleme andnud lisaks B12 vitamiini (suukaudset), sest lapsel oli see alla normi.

Arst vastas:

Anu Sööt

dr Anu Sööt

Laste neuroloog

Elite Erakliinik

Tere!
Aitäh pöördumast ning soovitan kindlasti neuroloogile konsultatsioonile minna.
Lugupidamisega
Anu Sööt