Laps kardab võõraid 10.02.15 / Lasteneuroloogia

Külastaja küsib:

Tere,

Minu 1,6 aastane poeg hakkab igakord kui keegi võõras inimene temale natuke tähelepanu pöörab hüsteeriliselt röökima. See on sama nii täiskasvanute kui laste puhul. Inimestega, kellega me tihedamalt suhtleme, harjub pika peale ära. Muidu on oma arengult samal tasemel teiste omasugustega. Kui väiksem oli siis lihtsalt kartis võõraid ja hoidis ema/isa poole kuid nüüd hakkab kohe hüsteeriliselt nutma. Kas see võib olla mingi tõsisem probleem?

Arst vastas:

Anu Sööt

dr Anu Sööt

Laste neuroloog

Elite Erakliinik

Tere!
Muretsemiseks ei ole põhjust-see om mööduv olukord lapse arengus.
Lugupidamisega,
Anu Sööt