5aastane poiss raputab kätega 21.05.13 / Lasteneuroloogia

Külastaja küsib:

Tere! Mure selline, et kui laps rõõmus on, hakkab kätega raputama, nagu tahaks lendu tõusta. Logopeed soovitas neuroloogi poole pöörduda, et äkki lapsel võib mingi häire olla. Mainis ka seda, et laps trepist astudes astub ettevaatlikult ühe jalaga, samas ta polegi harjunud trepist kõndima, kuna elame esimesel korrusel. Kas on põhjust muretsemiseks, olen täitsa mures? :(

Arst vastas:

Anu Sööt

dr Anu Sööt

Laste neuroloog

Elite Erakliinik

Tere,
aitäh pöördumast! Teie kirja alusel ei näe muretsemiseks olulist põhjust, kuid laste neuroloogi võiksite külastada, et täpsem vastus saada.
Edu Teile!
Lugupidamisega,
Anu Sööt