Kinnikasvanud häbememokad 19.07.11 / Lasteneuroloogia

Külastaja küsib:

Tervist
avastasin, et minu 10ne kuusel tütrel on sisemised häbememokad justkui kokku kasvanud, alguses arvasin selle suht kohe kui ta sündis, aga arvasin, et see muutub, kui ta natuke kasvab, aga nüüd hakkasin juba muretsema. Mis ma nüüd tegema peaks, kas jooksma kiiremas korras arsti juurde või see muutub iseenesest, nö kasvab välja sellest?

Arst vastas:

Anu Sööt

dr Anu Sööt

Laste neuroloog

Elite Erakliinik

Tere,
aitäh pöördumast!
Soovitan siiski oma muret perearstiga jagada. Ilma nägemata ei saa nõu
anda.
Lugupidamisega,
Anu Sööt