Unetu 4-kuune 30.11.09 / Lasteneuroloogia

Külastaja küsib:

Tere! Olen hädas oma pisitütrega, kes ei taha sugugi magada. Ööunne minnakse kell 1 öösel ja sedagi suure kussutamisega. Hommikul ärkab juba kell 9. Päeval ei taha üldse magada. Näen küll, et on väsinud, aga magama ei jää kuidagi. Kui suure vaevaga magama saangi, siis magab 5-30 min. Oleme mõlemad juba väsinud. Ei meeldi ka vankris ega autos magada. Ei tea, kas on asjale üldse lahendust?

Arst vastas:

Anu Sööt

dr Anu Sööt

Laste neuroloog

Elite Erakliinik

Tere,
aitäh pöördumast! Nõu andmiseks on vaja rohkem andmeid: toit, kaalus juurde võtmine, lapse areng, käitumine väljaspool magamisaega. Kõige parem oleks kui saaksite tulla vastuvõtule. Vastuvõtud Tartus ja Tallinnas.
Lugupidamisega,
dr. Anu Sööt