lapse lööb pead 04.02.08 / Lasteneuroloogia

Külastaja küsib:

Tere, mul on tõsine mure oma 1a.7k.vanuse lapsega.Kui ta midagi ei saa siis viskab maha kõhuli ja jonnib, see on küll tema eale normaalne nähtus.Kuid mõned nädalad tagasi avastas ta sellise triki, et lööb peaga tugevalt mitu korda vastu põrandat.Üritan teda rahustada aga seda hullemalt ta jonnima hakkab ja sipleb nii mis kole.Eriti mässumeelne on ta siis kui ta ärkab ja uni on ikka veel silmas, kui ta on korralikult ärganud siis on kõik korras.Muidu on ta igati lõbus ja müramishimuline.Mis ma nüüd siis teen.Ette tänades.

Arst vastas:

Anu Sööt

dr Anu Sööt

Laste neuroloog

Elite Erakliinik

Tere,
aitäh küsimast! Katsuge rahulikuks jääda. Kui tormate tema juurde, siis saab ta hoogu juurde. Paar korda tehke süda kõvaks ning ärge pöörake tähelepanu, siis see möödab.
Kannatlikkust,
lugupidamisega,
dr. Anu Sööt