kõigutamine 22.11.07 / Lasteneuroloogia

Külastaja küsib:

Tere!

Minu detsembri alguses kaheaastaseks saavale lapsele meeldib jätkuvalt ennast maas kõhuli olles kõigutada. Kas see on lihtsalt lapse omapära või on tegemist mingi kindla diagnoosiga. Paariks kuuks kadus tal see komme ära ja siis ilmus uuesti.

Ette tänades !

E. K.

Arst vastas:

Anu Sööt

dr Anu Sööt

Laste neuroloog

Elite Erakliinik

Tere,
aitäh pöördumast! Kõigutamise alusel mingit diagnoosi küll panna ei saa. Oma perearstiga võiksite aga nõu pidada.
Edu Teile!
Lugupidamisega,
dr. Anu Sööt