ei jää üksi magama 12.10.07 / Lasteneuroloogia

Külastaja küsib:

Tere. Meie laps on 9a.aga ei jää siiamaani ilma ema juuresolekuta magama. Väiksemana läks laps täitsa hüsteeriasse nüüd lihtsalt hakkab nutma. Igasugune meeltamine on täitsa välistatud.Kuskil peale tunni või kahe magamist tule igal öösel ta vanemate voodisse. Oleme pöördunud ka arsti poole aga doktor soovitas laps lihtsalt tuppa kinni panna ja lasta karjuda niipalju kui tuleb. Päevasel ajal pole mingeid probleeme, õpib hästi ja käib regulaarselt trennis.
Ette tänades Ülle

Arst vastas:

Anu Sööt

dr Anu Sööt

Laste neuroloog

Elite Erakliinik

Tere,
laps on aastatega nii harjunud. Soovitan oodata, mil ta sellest välja kasvab või pöörduda lastepsühholoogi vastuvõtule.
Lugupidamisega,
dr. Anu Sööt