3,5 a lapse areng 30.06.07 / Lasteneuroloogia

Külastaja küsib:

Tere. Kas see on normaalne, et muidu hästiarenenud ja taibukal tüdrukul on väljamõeldud tegelased, kellest ta vahepeal räägib. Ta oleks vahepeal nagu teises maailmas, siis räägib selliste väljamõeldud sõnade ja nimedega. Näiteks ajavad kollid teda taga ja siis ta põgeneb nende eest. Tundub, et tal on maru hea kujutlusvõime. Muidu on ta väga emotsionaalne, elab multikatesse nii sisse, et nutab kui seal midagi halba juhtub. Lasteaias ta ei käi, ei sobinud nii suur seltskond, mängib endavanuse tüdrukuga. Kas peaksin pöörduma mõne arsti poole?

Arst vastas:

Anu Sööt

dr Anu Sööt

Laste neuroloog

Elite Erakliinik

Tere,
aitäh pöördumast! Arvan, et arsti poole ei ole vaja pöörduda. Selles eas alati laps ei taju reaalset ja väljamõeldud maailma.
Lugupidamisega,
dr. Anu Sööt