laps on loid ja uimane 24.05.07 / Lasteneuroloogia

Külastaja küsib:

lapse haigus algas palavikuga mis oli kaks päeva,lisaks oli kõht lahti ja palavik oli kõige kõrgem 38,5.Nüüd kõht peab ,enam lahti ei ole aga tütar kaebab mitu korda päevas et on paha olla ja et paneb pikali,ei tunne teda ära ,on selline loid ja väsinud,selline asi on kestnud kolm päeva ja täna oligi jälle ka palavik 37,4.Vaatasin et ega puuki peal ei ole ,polnud midagi ,muidu ei muretsekski aga selline kahene tüdruk ütleb et tal on paha ja ta tahab magada,ometi on ta väga elav laps...

Arst vastas:

Anu Sööt

dr Anu Sööt

Laste neuroloog

Elite Erakliinik

Tere,
aitäh pöördumast! Kui laps on loid ja uimane, siis tuleks kindlasti lastearsti vastuvõtule(erakorraliselt!) pöörduda.
Lugupidamisega,
dr. Anu Sööt