kuidas peaksin käituma 31.03.07 / Lasteneuroloogia

Külastaja küsib:

minu 3a. tütar on väga emmekas. lasteaias ta ei käi ja on päeval vanaemaga kodus. Sügisel kui proovisin teda sinna panna, jäi ta kohe haigeks. ja peale seda hakkas ta kogu aeg kartma, et ma kaon ära. isegi wc-sse tuli kaasa.
peale paart tundi üksiolekut lasteaias oli ta endast nii väljas, et hakkas öösel hüsteeriliselt karjuma, mis kestis veerand tundi. ja siis pissis mitu korda voodisse öösel, mida polnud aasta juhtunud.
peale selle hakkas ta lapsi vältima, nagu kardaks neid. kui ta liumäel on ja keegi laps veel tuleb sinna, siis tuleb ta kohe minu juurde ja tahab ära minna.

Arst vastas:

Anu Sööt

dr Anu Sööt

Laste neuroloog

Elite Erakliinik

Tere,
aitäh küsimast! Andke aega oma lapsele kasvamiseks. Praegu ei ole ta veel küps lasteaeda minekuks.
Edu Teile!
Lugupidamisega,
dr. Anu Sööt