Fenibut 22.09.06 / Lasteneuroloogia

Külastaja küsib:

Käisime kuuaega tagasi lasteneuroloogi juures , ja meile kirjutati välja ühed ravimid Fenibut (venemaalt telliti need rohud estisse ) kuuaega ootasime .Oleme annud lapsele nädalaega seda rohtu . On tõesti märgata et see rohi teeb lapse hoopis rahulikumaks .Ja magab nüüd tereve öö. Kuid laps on alles neljakuune . Kas võib üldse nii väiksele sellised rohte annda . Olen suures hirmus järsku tekib lapsel mingi sõltuvus sellest rohust .Kas netis on kusagil üleval selle rohku kohta rohkem infot...kuidas on mõjud ja tulemused teistel patsientidel selle rohu tarvitamisel. Suur mure selle rohu pärast ...sest pisike poiss on ju nii väike rohtude jaoks (minu arust ) kuigi mõju oli näha aga mis saab edasi ....seda ei oska keegi mulle öelda .
Vabandan oma kirja pärast et liiga mures olen .

Arst vastas:

Anu Sööt

dr Anu Sööt

Laste neuroloog

Elite Erakliinik

Tere,
minu kogemus selle ravimiga on positiivne. Samas arvan, et pikka aega seda ravimit pole 4-kuusel lapsel vaja kasutada. Une ja ärkveloleku rütm kujuneb välja tavaliselt esimese eluaasta jooksul. Sõltuvust see ravim ei tekita.
Soovitan püüda olla ise rahulik, siis on rahulikum ka Teie laps.
Lugupidamisega,
dr. Anu Sööt