neuroloogi juurde saatmine 01.06.06 / Lasteneuroloogia

Külastaja küsib:

Tere!Kas perearst peaks imiku suunama neuroloogi ja ortopeedi juurde kontrolli.......Mul on 4,5-kuune poeg, oleme perearsti juures iga kuu kaalumas käinud ja arsti poolne kontroll sellega peaaegu ,et piirdubki.Tema meelest on kõik korras ja arvab ,et ei ole last kuhugi vaja saata.Foorumitest ,aga loen kuidas teised käivad ikka 3-4 -kuustega lastega kontrollis.et kas ikka areng normaalne.
Tänud vastuse eest!

Arst vastas:

Anu Sööt

dr Anu Sööt

Laste neuroloog

Elite Erakliinik

Tere,
aitäh pöördumast! Perearst suunab lapse neuroloogi juurde kontrolli kui peab seda vajalikuks.
Lugupidamisega,
dr. Anu Sööt