Laps ei istu 06.05.06 / Lasteneuroloogia

Külastaja küsib:

Tere!
Muretsen sellepärast,et minu homme 9 kuuseks saav poisslaps ei istu iseseisvalt ilma toeta. Muu areng tundub olevat korras. Lihased tugevad ja väga aktiivne. Isu on korralik, kuid kaal pidi perearsti sõnul olema liiga kerge (viimati oli 6540 g, pikkus 68). Milles võib olla asi? Ja kui on tõsine probleem, siis kas see on ravitav?

Arst vastas:

Anu Sööt

dr Anu Sööt

Laste neuroloog

Elite Erakliinik

Tere,
aitäh pöördumast! Kui laps liigub aktiivselt, kuid iseseisvalt veel ei istu, tuleks teda siiski lasteneuroloogile näidata.
Lugupidamisega,
dr. Anu Sööt