ei tule lapsega enam toime 11.01.06 / Lasteneuroloogia

Külastaja küsib:

Tere! Mu tütar sündis 6 kuuselt . seega enneaegne kõvasti.Nüüd on ta juba 9 aastane ja muidu tubli aga ei saa me temaga enam hakkama.Sest ta ei kuula üldse enam sõna.Ei taha õppida ja haugub vastu kooguaeg.Õppimine läheb tal ka halvasti.
Matemaatika on tal raske ja jutustamisega ei saa ta hakkama.
Ma enam ei tea kas panna ta internaatkooli,kus ta koapeal kõik ära õpib,sest mulle hakkab ta nii vastu et jube.
Ma ei tea enam mida teha?
Võibolla saate aidata? Piret

Arst vastas:

Anu Sööt

dr Anu Sööt

Laste neuroloog

Elite Erakliinik

Tere,
aitäh pöördumast! Arvan, et peaksite lastepsühhiaatri poole pöörduma.
Edu Teile!
Lugupidamisega,
dr. Anu Sööt