lapse tõmblemised 19.05.05 / Lasteneuroloogia

Külastaja küsib:

Tere!
Olen mures oma 15 aastase pojaga.Oleme käinud arstide juures(närvi arst,psühiaater.psüholoog)kuid kasu pole kuskilt poolt.Asi selles et minu laps tõmbleb pidevalt,käib ka juba viltu hoiakus.Tema ise ei tunne oma tõmblusi,aga minul on teda hale vaadata.Andke nõu millise arsti poole veel pöörduda et abi saada.
Lp:Riina.

Arst vastas:

Anu Sööt

dr Anu Sööt

Laste neuroloog

Elite Erakliinik

Lp. Riina,
arvan, et peaksite veelkord närviarsti poole pöörduma. Alati ei ole võimalik ühe külastusega abi saada.
Lugupidamisega,
dr. Anu Sööt