palavik. 17.03.05 / Lasteneuroloogia

Külastaja küsib:

mul on 5-aastane tütar ja minu mure on selline et tal on juba teist nädalat kehatemperatuur kõikunud 34,0-35,7,ma ei tea kas see on normaalne ja kui tal on 34,0 ja natuke üle siis ta kaebab et tal on kohutavalt külm ja süda valutab,sellel ajal on ka käed ja jalad külmad joob sooja ja läheb paremaks,vahest on see õhtul,vahest hommikul.muidu on ta elav laps ja viibib ka palju õues,kas selline temperatuur on normaalne?

Arst vastas:

Anu Sööt

dr Anu Sööt

Laste neuroloog

Elite Erakliinik

Tere,
aitäh pöördumast! Tegemist on alatemperatuuriga. Soovitan Teil pöörduda pediaatri vastuvõtule.
Lugupidamisega,
dr. Anu Sööt