Ei käi ise 21.01.05 / Lasteneuroloogia

Külastaja küsib:

Tere!! Mul on 1 a ja 2 kuune poeg.Nimelt teeb mulle muret,et ta ei kõnni veel iseseisvalt.Tugedega kõnnib ise ja ka toenajal tõuseb ise püsti.Mõnel korral on ta ka ise ilma toeta püsti tõusnud,aga seda ta ei ole enam teinud umbes 3 nädalat.Nüüd on sedasi,et astub vahest kolm sammu ja siis laseb ennast käpuli ja läheb sedasi edasi.Üldse ei huvita teda käimine.On midagi halvasti temaga???

Arst vastas:

Anu Sööt

dr Anu Sööt

Laste neuroloog

Elite Erakliinik

Tere,
aitäh pöördumast! Arvan, et temaga ei ole midagi halvasti. Kui ta 2 kuu pärast ise veel ei kõnni, siis soovitan lasteneuroloogi poole pöörduda.
Lugupidamisega,
dr. Anu Sööt