areng 16.10.04 / Lasteneuroloogia

Külastaja küsib:

tere ,ma olen poiss ja ma sain just 15 ,kuid vaadates teisi poisse olen ma neist lühem ja välimusest näeksin välja nagu 13 aasatne ,milles asi ?

Arst vastas:

Anu Sööt

dr Anu Sööt

Laste neuroloog

Elite Erakliinik

Tere noormees,
aitäh pöördumast! Andmeid on liiga vähe, et arvamust avaldada. Oluline on kindlasti Sinu vanemate pikkus. Kasvamine Sinu vanuses on väga erinev. Poisid kasvavad kuni 21.eluaastani. Mõnel noormehel tekib nn. kasvuspurt varem, mõnel hiljem. Kui oled mures, siis soovitan perearsti poole pöörduda. Edu Sulle!
Lugupidamisega,
dr. Anu Sööt