Põselihased nõrgad 16.06.04 / Lasteneuroloogia

Külastaja küsib:

Tere!! Ma ei tea nüüd,et kas kirjutan õigesse kohta?Nimelt minu 7 kuusel lapsel on põselihased nõrgad.Ila koguaeg voolab,sest suu ripakil.Adenoidid ei ole suurenenud.Kuidas saaks lapsel põselihaseid treenida??Või kust peaksin otsima abi??

Arst vastas:

Anu Sööt

dr Anu Sööt

Laste neuroloog

Elite Erakliinik

Tere,
aitäh küsimast! Soovittan Teil kindlasti pöörduda lasteneuroloogi vastuvõtule. Arst peab lapse üle vaatama ja siis annab ka soovitused, ravi.
Lugupidamisega,
dr. Anu Sööt