Varane ärkamine 26.04.04 / Lasteneuroloogia

Külastaja küsib:

3 a. poiss ärkab hommikuti kell 6!!! Magama läheb 21 ja päeval magab lasteaias 13-15. Olen püüdnud lõunauinakut ära jätta ja teda hiljem magama panna aga ei aita, äratus on kell 6. Eelmise päeva pikk üleval olek teeb lapse ainult virilaks ja lõunauinaku kuni 4 tunniseks. Kuidas siis saab teda harjutada hiljem tõusma, ega tal uneaega liiga väheks jää? On teine üldse viimasel ajal kuidagi väga ving ja jonn.

Arst vastas:

Anu Sööt

dr Anu Sööt

Laste neuroloog

Elite Erakliinik

Tere,
aitäh küsimast! Arvan, et Teie laps magab piisavalt. Kokku ööpäevas 11 tundi.
Lugupidamisega,
dr.Anu Sööt