5a.poisi närvikahjustus 08.03.04 / Lasteneuroloogia

Külastaja küsib:

Minu 5a. laps ei lepi mitte millegagi peale minu,mehe,venna ja kodus olemise.Lasteaias olles ainult nutab ja tahab koju ja meid.Tean ka põhjust,miks-mehe lahkumine "teise"juurde ja tagasitulek;Mehega reisil olek(10 päeva),elukoha muutus.Ma tean et lapsele on see kõik liiga raske ja segane olnud ja olen püüdnud kogu aeg seletada,põhjendada ja analüüsida olukorda temaga aga enam ei jõua-lapsele ei mõju mitte midagi.Tean et ta vajab ainlt turvatunnet,mida üritan pakkuda kogu aeg aga midagi ei muutu.Mida teha?

Arst vastas:

Anu Sööt

dr Anu Sööt

Laste neuroloog

Elite Erakliinik

Tere,
aitäh küsimast! Teie lapsel on tundlik närvisüsteem( arvatavad põhjused ka olemas). Arvan, et vajate lasteneuroloogi konsultatsiooni ja nõuannet, selleks aga on vajalik isiklik kontakt ema-isa-laps-arst vahel, võib-olla ka psühholoogi vahel.
Aidata saab kindlasti.
Edu Teile!
Mina ootan Teid heameelega vastuvõtule.
Lugupidamisega,
dr. Anu Sööt