Unes kõndimine 26.01.04 / Lasteneuroloogia

Külastaja küsib:

Tere
Ma ei tea kas antud probleem kuulub Teie valdkonda, kuid mul selline mure: nimelt minu 10 a. laps kõnnib unes. Algas see umbes 3 aastaselt. Kui meie elus oli pingeline periood. Kuid 5 aastat on meie elu juba normis. Aeg-ajalt panen tähele et unes kõndimine juhtub siis kui tal on mõni mure. Kuid me räägime palju ja mulle tundub et ta kõnnib ka siis kui muret justkui pole. Kas ma peaksin pöörduma arstile? Kui jah siis millise arsti juurde et see last väga ei traumeeriks. Kas selline probleem on üldse mööduv nähtus?

Arst vastas:

Anu Sööt

dr Anu Sööt

Laste neuroloog

Elite Erakliinik

Tere,
aitäh küsimast!
Tuleks pöörduda lasteneuroloogi vastuvõtule. Enamasti on probleem ravitav kiiresti. Võib mööduda ka ravita. Kas peres on ka teisi unes kõndijaid?
Lugupidamisega,
dr. Anu Sööt

Kas see arutelu oli kasulik?

Nõuanded teemal: Lasteneuroloogia

tasakaaluhäire

Tütar on 1 aasta 9 kuud vana. Väga aktiivne. Olen teinud temaga erinevaid harjutusi: tagurpidi kõndimine, varvastel kõndimine, hüppamine kohapeal ja keerutamine. On loomulik, et pärast keerutamist kipub ...

Anu Sööt

Vastas dr Anu Sööt

Tere,
aitäh pöördumast! Arvan, et tegemist oli liikumisest tingitud sisekõrva ärrituse tagajärjel tekkinud reaktsiooniga. Kui selline asi kordub, siis soovitan pöörduda lasteneuroloogi vastuvõtule.
Loe edasiVaata kõiki nõustamisi

Ei saanud vastust? Küsi arstilt: