Laps teeb imeliku häält 11.12.20 / Lastehaigused

Külastaja küsib:

Laps teeb vahepeal sellist häält nagu video lõpu poole on kuulda, kas ma pean muretsema või millest see olla võib. Laps ise on hüpper aktiivne ja kui talle midagi ei meeldi siis ta lööb ise end arstil köudud ja öeldi et see mingi kriis et ta väljandab end nii et see on mööduv aga suurt hirmu tekitab see häälitsus, kas see seotud närvidest .

Arst vastas:

Tiia Voor

dr Tiia Voor

Pediaater

Tartu Ülikooli Kliinikumi Lastekliinik

Tere!

Selle väikese häälklipi alusel ei saa midagi ütelda. Peaks ka nägema, milline laps samal ajal välja näeb, mida ta teeb. Liiga vähe infot, et mingit hinnangut anda.

Lugupidamisega,
Tiia Voor