veel kõhukinnisusest. 08.07.05 / Lastehaigused

Külastaja küsib:

Eelmisele kirjale lisaks. Unustasin kirjutada et veel sööme putrusid kaerahelbe, tatra, neljavilja ja odrahelbe, ning igale pudrule lisan tl täis nisukliisid.
Äitäh piret.

Arst vastas:

dr Heli Grünberg

Pediaater

TÜ Kliinikumi lastekliinik

Tere,
Toit on küllaltki kiudainete rikas. Kui sellise toidu korral on roe ikka kõva ja roojamine valu ning vaevaga, on kindlasti vaja laste mao-sooletrakti haiguste arsti e. gastroenteroloogi konsultatsiooni. On vaaj selgitada, kas pole peidus mõni soole väärarenditest.

Edu soovides
Heli Grünberg