Laps ja pisarad 14.04.04 / Lastehaigused

Külastaja küsib:

Tere.Minu 8 aastane tütar hakkab iga asja peale nutma.Ma olen temaga rahulikult rääkinud aga kui talle miski ei meeldi siis on pisarad kohe taga.Mõnikord tulevad pisarad ka siis kui ta ei saa diivanil istuda seal kus talle meeldiks(keegi istub ees juba).Ma ei oska enam kuidagi käituda,kas me peaksime psühhiaatri poole pöörduma või on tegemist varajase puberteediga.See vesistamine on kestnud umbes pool aastat.

Arst vastas:

dr Heli Grünberg

Pediaater

TÜ Kliinikumi lastekliinik

Tere,
Puberteediks on vanust veel pisut vähevõitu. Soovitaksin lastepsühholoogi konsultatsiooni, kes aitaks probleemi selgitada. Tallinna Lastehaiglas psühholoogid Oja ja Valvas, registratuur 6 977 245 või 6 977 217. Tartu Lastekliinikus dr. K. Muug ja dr. R. Raielo. Registratuur 7 319 508.
Edu!
Heli Grünberg