kopsupõletik 14.01.04 / Lastehaigused

Külastaja küsib:

Tere doktor! Mul on selline küsimus,et... Minu kolmeaastasel pojal on kolmandat korda kopsupõletik. Tal on ka astma ja diapetes insipidus. Mu küsimus olex selline,et ega Teie äkki ei tea,mix on lapsel kopsupõletik kolmandat korda samas kohas? Mida see võib näidata? Kas me peax minema pulmanoloogi vastuvõtule?Ma tänan Teid vastuse eest.

Arst vastas:

dr Heli Grünberg

Pediaater

TÜ Kliinikumi lastekliinik

Tere,
Kui lapsel on kolmandat korda kopsupõeltik samas kohas on kindlasti vaja konsulteerida laste kopsuarsti e. pulmonoloogiga. Üks põhjus, miks kopsupõletik on samas kohas, on kaasasündinud kopsuosa väärarend ehk nagu arstid ütlevad - anatoomiline defekt. Kuid on ka muid põhjusi. Kopsuarst tahab näha kõiki kopsust tehtud röntgenfilme, mis on tehtud. Need peaks kaasa võtma.
Edu!
Heli Grünberg

Kas see arutelu oli kasulik?

Nõuanded teemal: Lastehaigused

inhalaator

tere!
lapsed on pidevalt hingamisteede hädadega kimpus. köhad-nohud- bronhiidid. ühel ka kopsupõletik 2 korda. plaanime soetada inhalaatori. millist soovitate? kas parem oleks külma või sooja auruga? ...

Vastas dr Heli Grünberg

Tere,
Tundub, et Teie lapsele on ilma kompressorita jaheda õhuga inhalaator (Pari näiteks, mida peaks olema nii apteekides kui ka firmas Cemetron.

Edu soovides
Heli Grünberg

Loe edasi


Vaata kõiki nõustamisi