karedad laigud 30.12.03 / Lastehaigused

Külastaja küsib:

1,5 kuusel tütrel on säärtel karedad roosad laigud 0,5-1 cm. läbimööduga.vannis lähevad nende laikude keskohad punaseks.Laigud asuvad ainult põlvest allapoole,mujal kehal ei ole.

Arst vastas:

dr Heli Grünberg

Pediaater

TÜ Kliinikumi lastekliinik

Tere,
Head uut aastat! Laike nägemata on nõu raske anda. Pöörduge palun laste nahaarsti või allergoloogi vastuvõtule. Laigud võivad olla allergia väljendus, aga on veel võimalusi. Nahaarsti vastuvõtule saab pöörduda saatekirjata.
Edu soovides Heli Grünberg