lapsel pidev kõha ja nohu. 25.12.03 / Lastehaigused

Külastaja küsib:

lapsel on pea kogu aeg kõha ja nohu ning ei taha kuidagi mõõduda. mida peaks tegema. kõik algas 1,5 kuuselt, kui rind ära kadus, tuli kõha ja möödus alles 5,5 kuuselt. on see sellest tingitud ning samuti teevad muret kõrvad, mis on juba 4-5 korda haiged olnud 2 kuu jooksul. palun andke nõu.

Arst vastas:

dr Heli Grünberg

Pediaater

TÜ Kliinikumi lastekliinik

Tere,
Niisugune pikalt kestev köha-nohu ja sagedased kõrvapõletikud (otiidid), vajavad põhjuse selgitamist, eriti, kui kõrvapõletikud on olnud mädased. Pöörduge palun allergoloog-pulmonoloogi vastuvõtule. Kindlasti on annab perearst saatekirja.
Kui elate Lõuna-Eestis, pöörduge Tartu Lastekliinikusse, registratuuri
tel. 7 319 508 (dr. M. Vasar või Dr. K. Julge). Kui elate aga Tallinnale lähemal, pöörduge Tallinna Lastehaiglasse (dr. U. Putnik).
Parimate soovidega
Heli Grünberg