kõhuli keeramisest magamise ajal 13.04.04 / Lastehaigused

Külastaja küsib:

minu poeg on 9-kuune. juba 5 kuud käib tal magamine nii, et ca pool tundi kuni tund magab ilusti selili või külili (nii öösel kui päeval) ja siis keerab end kõhuli, edasi käpuli, püsti. ja üleval ta ongi. enamasti nutab ka siis. kaua selline asi kesta võib? ma olen täitsa ahastuses. arst kunagi "lohutas", et see tal uus oskus, läheb üle. aga no 5 kuud juba. vahepeal on laps sada uut asja juurde õppinud ju. kas on äkki tegemist nõrga närvikavaga lapsega ja mis aitaks siis lapsel paremini magada?

Arst vastas:

dr Heli Grünberg

Pediaater

TÜ Kliinikumi lastekliinik

Tere,
Laps vajab lasteneuroloogi konsultatsiooni. Pöörduge palun Tartu Lastekliiniku rahutu lapse kliinikusse. Nõustavad nii lasteneuroloog kui ka lastearst. Registratuur 7 319508.
Parimate soovidega
Heli Grünberg